Teknoloji

Apple için her şeyi başlatan ilk Apple Store’u yeniden tasarlamak

22 yıl önce ilk Apple MağazasıWashington DC’de açılan Apple, şimdi Tysons Köşe Mağazası çağdaş bir tadilattan geçerek bu mağazaya yeni bir görünüm kazandırıyor. Tysons Corner Center’ın plaza girişinin yakınına yerleştirilmiş kesintili bir duvarda şu not var: “İlk Apple Store, 22 yıl önce burada, Tysons Corner’da açıldı. Sizi yakında yeniden tasarlanan bu alanda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Hikayemizin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. İşte bir sonraki bölüm.”

Yine plaza girişinin yanındaki duvarda tasarlandı klasik bir Apple logosuVe “Yeni bölüm çok yakında” metni içerir. Tysons Corner, Apple için her şeyin başladığı yerdir ve bu nedenle sembolik bir alandır. Projenin sıradan bir Apple Store modernizasyonundan daha büyük olacağına inanılıyor.

Şimdilik bu yeni bölümün ne zaman açılacağı belli değil ancak alışveriş merkezinin internet sitesinde yeni Apple Store’un Nespresso ve Victoria’s Secret mağazalarının ortasında yer alacağı belirtiliyor.

Tysons Köşe Apple Mağazası 19 Mayıs 2001 tarihinde açıldı. Steve Jobs’u, Genius Bar’ı, eserlerin nasıl görüntülendiğini ve daha fazlasını aşağıda izlediğiniz ikonik görselde hızlıca görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu